sohbet odaları.

Sohbete Başla

Eski Mynet Sohbet Odaları Tanıtım ve Bilgilendirme;

Nedir ? Sitede Ne Yapılır ?

Türkiye'nin en kaliteli ve seçkin sohbet odası olan Efsane Mynet Chat odaları yeni mekanında binlerce mynet kullanıcısını bir araya getiriyor. Her kültür ve sınıftan internet kullanıcısını bir arada keyifli ve samimi bir ortamda sosyalleştiren Mynet sohbet odaları, tamamen ücretsiz bir çet sitesidir. Yaşadığınız şehirden hatta ilçeden bir sohbet arkadaşı bulabilir ve chat yapabilirsiniz. Web tabanlı bir platform olan Mynet sohbet odaları artık mobil kullanıcılarıda kapsayan Mobil chat teması ilede sizlere hiç bir uygulama indirmeye gerek kalmadan android cihazlarınız üzerinden sohbet imkanı sunmaktadır.

Mynet Mobil Sohbet

Akıllı cep telefonunuzun ve internetin olduğu heryerden kesintisiz olarak Mynet Chat odalarına bağlanabilir sohbet keyfinizi kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey www.mynetsohbet.xyz web adresimizde bulunan nick şifre panelinde kendinize uygun bir nick seçip Bağlan butonuna tıklamak. Mobil Chat uyumlu alt yapısı ile sizi mobil sohbet sürümüne yönlendiren web sitemiz hiç br ek ücret ödemeden bedava mobil chat yapma keyfini sizlere sunuyor. Dilerseniz Mynet Mobil Sohbet uygulamasını android cep telefonlarınıza indirip, sadece bir dokunuşla chat kanallarına bağlanabilirsiniz. Mynet mobil chat uygulamasını Mobil Mırc, Androirc, cepten sohbet sekmesine tıklayarak Google Play Store üzeründen ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Sosyal Ağlardan Farkımız Nedir ?

Bilinen tüm sosyal medya ve profil sitelerinin aksine, sizden hiç bir kullanıcı bilgisi, üyelik ve şifre gerektirmeden bağlanma imkanı sunuyoruz. Dilerseniz yukarıda bahsettiğimi mobil chat uygulaması ilede tüm sosyal medya sitelerinin yanında sadeece bir dokunuşla online olup sosyallşeme imkanı bulabilirsiniz.

Mynet FM

Binlerce dinleyicisi ile Mynet FM, internet radyoları arasında en kaliteli yayın hizmetini sunan profesyonel anlayışla hizmet verne bir sohbet radyosudur. Kaliteli yayıncı dj kadrosu ile kullanıcılara kesintisiz radyoculuk yaparak, online müzik dinleme keyfini sunuyor. Mynet Chat odaları içerisinde sohbet ederken online radyomuzu dinleyebilir, radyo yayıncılarından istediğiniz şarkıyı istek yapabilir, siz ve sohbet arkadaşlarınız dinleyebilir. Yayıncılarımızın kendi hazırladıkları formatlar eşliğinde hem müzik dinleyebilir hemde seviyeli sohbet yapabilirsiniz. İnteraktif radyoculuk hizmetini tüm kullanıcılarına ulaştıran mynet Türkiye genelinde en çok dinlenen web radyoları arasındadır..

Mynet Oyun Odaları

Tüm yaş gruplarına hitap eden Mynet Oyun kanalları kullanıcılara eğlecenin yanında bilgide kazandırmaktadır. Dilerseniz zamana karşı dilersenizde diğer kullanıcılara karşı yarıştığınız genel kültür, matematik, kelime türetmece, genel kültür, islami konular hakkındaki soruları yanıtlayarak yarıştırıyor. Eğlecenin yanınnda bilgide sunana Mynet Oyun kanallarında kullanıcılar, haftalık ve aylık olarak skorlarda nickleri yazılarak birinciliklerine ve derecelerine göre sıralanmaktadır. Haftanın ve ayın en çok bileni olabilmek için sizde kendi alanınınzda bilgi sahibi olduğunu oyun kanallarından birisinde yarışarak puanlar toplayabilirsiniz.

Kullanıcı Bildirgesi:

- Sizden sitemize kayıt olduğunuzda sadece bir email adresi alırız. ( isteğe bağlı )

- Sitemizde sizi kimse tanımaz ve sizde kimseyi tanımazsınız. ( İnsanlar çevlerinde hep ahlak kurallarını gözeterek hareket ederler ve hiç bir zaman kendileri gibi davranmazlar.Burada kendiniz gibi davranırsınız. )

- Ücret talep etmeyiz. ( Herhangi bir hizmetimiz karşılığında sizden ücret talep etmeyiz. )

- Kredi kartı , kişisel bilgiler vb. gibi özel bilgileriniz bizi ilgilendirmiyor. ( Paylaşmanıza karşıyız. )

- Sosyal ağlarda çevrenizle iletişim içinde olursunuz ama burada sadece yabancılarla saygı ve seviye çerçevesinde konuşursunuz.